Rüzgar Türbinleri 17 Ürünler

Rüzgar Türbinleri
Lisanssız Elektrik üretimi için yatırımcılara kaçmayacak bir fırsat, Dünya çapında gold wind firmasına ait rüzgar türbinleri çok ideal şartlarda satışa sunulmuştur, detayları aşağıdaki linkten inceleyiniz.

http://www.cimo.com.tr/product.php?id_product=310

500 watt gibi bir bağ evinin aydınlatma, buzdolabı ve tv gibi ihtiyaçlarını karşılayacak güçlerden, bir fabrikanın elektrik ihtiyacını karşılayacak 1000 kw (1 MW) gücündeki dişli kutusu olmayan rüzgar türbinlerini Türkiye'de (montajlama değil) üretmekteyiz.

Bildiğiniz gibi Lisanssız elektrik üretilmesinde yasa 1 MW’a çıktı, ayrıca bakanlar kurulu kararıyla üretim kaynağından elektrik üretimi belgelendiğinde 5 MW’a kadar izin alınabilmektedir.

500 kw ve üzeri rüzgar türbinlerini yurt dışından alman tasarımlı olarak ithal etmekteyiz ve anahtar teslim projelendirme yapmaktayız. Yani anlaşma imzalanmasından başlayıp rüzgar türbininden geliriniz olana kadar tüm birimlerle yazışmalar ve detaylı raporları da biz yapıyoruz.

Ev tipi rüzgar türbinleri için genelde akülü sistem, büyük güçler için doğrudan şebeke bağlantılı sistemler kurmaktayız.

Rüzgar türbinlerinin kurulumda ve kurulacak yeri seçilmesinde Cimo mühendislik olarak hizmet vermekteyiz.

Üniversitelerden almış olduğumuz fizibilite raporuyla kuracak olduğunuz rüzgar türbininden ne kadar elektrik üreteceğinizi bir rapor halinde sunmaktayız. Almış olduğumuz bu resmi raporla birlikte bankalardan 2 yıl'a kadar ödemesiz (1 MW için), genelde 1 yıl ödemesiz, 5 veya 7 yıl düşük faizli krediyle ödeme yapabilmektesiniz. Bu sayede kendi kendini sıfırlayan bir ödeme planı sunmuş oluyoruz.

Kısaca bizler sadece kaliteli bir türbini projelendirmiş olmuyoruz, aynı zamanda finansman kısmını da size hazırlıyoruz. Elbette ki bu kredinin çıkabilmesi için bankalarca firmanızın herhangi bir sorunu olmaması gerekmektedir. Kredinin çıkarılması ve kredinin kaç yıl ödemesiz ve % kaç faizle size yansıtılacağı bu değerlemede bankanızla sizin aranızda özel olacaktır. Bankanız sizden kredinin çıkarılabilmesi için teminat isteyebilir.

Bu krediyi avrupa imar ankasının Türkiye'de yenilenebilir enerji kredisinin dağıtılması için TURSEFF aracılığıyla 5 banka üzerinden çıkarabilmekteyiz (www.turseff.org). Bu bankalar Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, DenizBank ve Vakıflar Bankası'dır.

%100 yerli rüzgar türbinlerimizle üretmiş olduğunuz elektriği (sadece inverter avrupadan gelmektedir), ithal ettiğiniz rüzgar türbinine kıyasla 500 kw’a kadar daha yüksek fiyata lisans almadan şebekeye satabilmektesiniz. Bunun için 3 adet 165 kw rüzgar türbinleri kurmaktayız. Rüzgar türbinlerimiz TUBİTAK Onaylı ve Türkiye'deki tek rüzgar türbinidir.

Bulunduğunuz ildeki rüzgar ölçümüne enerji işleri etüd idaresi genel müdürlüğünün yapmış olduğu rüzgar haritasından (repa) ulaşabilirsiniz.

http://www.eie.gov.tr/duyurular/YEK/YEKrepa/REPA-duyuru_01.html


Sepet  

(boş)